Pożyczka zabezpieczona samochodem

Nasze długoterminowe pożyczki rozwiążą Twoje problemy finansowe.

Jeśli posiadasz auto i potrzebujesz jednocześnie dodatkowych środków, to możemy zaproponować Ci pożyczkę do 45.000 zł, w zależności od wartości Twojego auta.

Poniżej dowiesz się więcej, jak wygląda proces wnioskowania i wypłaty środków.

Aby móc wnioskować o pożyczkę zabezpieczona samochodem, musisz

Mieć co najmniej 21 lat
Być właścicielem auta wskazanego jako zastaw
Posiadać polskie obywatelstwo
Posiadać dowód osobisty
Posiadać aktywny rachunek bankowy

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, możesz już dziś wnioskować o pożyczkę w Mogo! Działamy szybko, ale nie możemy niestety zagwarantować Ci, że na podstawie tylko tych danych udzielimy Ci pożyczki, gdyż ze względów bezpieczeństwa, regulacyjnych i prawnych musimy brać również inne czynniki pod uwagę.

Policz, ile potrzebujesz

Wycena auta

Używając kalkulatora szacunkowej wartości auta, policzysz jego wartość rynkową. Mogo może pożyczyć Ci do 85% otrzymanej wartości. Aby dowiedzieć się więcej o wycenie auta w mogo.pl, zajrzyj dozakładki Pomoc.

Kalkulator pożyczkowy

Nasz kalkulator pożyczkowy pozwala Ci oszacować wysokość miesięcznych rat pożyczki. Maksymalny czas pożyczki to 48 miesięcy, a maksymalna kwota to 45.000 zł.

Wniosek

Staramy się, aby nasz formularz był jasny i czytelny i jego wypełnienie zajmowało tylko kilka minut. Podzieliliśmy go na kilka etapów, które najłatwiej wypełnia się w kolejności. Większość pól możesz wybrać z menu kontekstowego.

Szukanie wyników

Twoje auto zostanie wycenione natychmiast i niezwłocznie Cię poinformujemy o wyniku wyceny oraz kwocie, którą możemy Ci zaoferować. Otrzymasz również przykładowy harmonogram płatności na podstawie informacji i kwoty pożyczki z Twojego wniosku. Możemy Cię jeszcze poprosić o załączenie dodatkowych dokumentów, jak choćby wyciąg w Twojego rachunku bankowego, informacje o poręczycielu albo dane właściciela pojazdu.

Nasza oferta pożyczki będzie ważna przez 21 dni. Jeśli nie zdecydujesz się w tym czasie, oferta wygaśnie i będziesz musiał ponownie złożyć wniosek, a my go na nowo ocenimy i rozpatrzymy.

Podpisanie umowy

Jak tylko ustalimy wspólnie warunki pożyczki i następnie zaakceptujesz je, przygotujemy i wyślemy do Ciebie umowę pożyczki, z którą będziesz mógł zapoznać się. Gdy zapoznasz się z nią, zaprosimy Cię do najbliższego oddziału Mogo w celu podpisania umowy. Wówczas będziemy gotowi przelać środki na Twoje konto.

Spłata rat pożyczki

Nie musisz martwić się, że zapomnisz o dacie spłaty raty pożyczki. Na 5 dni przed terminem spłaty wyślemy do Ciebie SMS i wiadomość e-mail z przypomnieniem. Rekomendujemy Ci złożenie polecenia zapłaty w Twoim banku, dzięku czemu nie będziesz musiał co miesiąc dokonywać samodzielnie płatności.
Oczywiście możesz spłacić naszą pożyczkę przed terminem. Nasz doradca pomoże Ci w ustaleniu warunków przedwczesnej spłaty.
Jeśli chciałbyś zmienić terminy swoich płatności, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem +48 22 307 45 55 albo napisz na info@mogo.pl. Masz wątpliwości, pytania? Skontaktuj się nami - nasi doradcy czekają z odpowiedziami.
Jeśli masz problemy z płatnościami, potrzebujesz czasu na uregulowanie zaległości, nasi doradcy znajdą dla Ciebie rozwiązanie.

Dodatkowa oferta

Jeśli spłacasz regularnie pożyczkę, już po 3 terminowych wpłatach możemy Ci zaoferować dodatkową pożyczkę! Jej wysokość będzie zależała od wyceny Twojego auta i pierwotnej kwoty pożyczki.

Końcowa spłata pożyczki

Jak tylko spłacisz ostatnią ratę, staniesz się jedynym właścicielem samochodu. Zależy nam na Twojej opinii, stąd poprosimy Cię również o wypełnienie ankiety satysfakcji klienta.
Po spłacie pożyczki możesz ponownie aplikować o pożyczkę zabezpieczoną tym samym samochodem albo innym pojazdem!

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

Pomoc » Oddziały »
Nasze godziny pracy:
Pn-Pt 08:00-18:00