Pożyczka na samochód

Pożyczka na zakup samochodu

Jeśli znalazłeś swoje wymarzone auto ale brakuje Ci na nie pieniędzy, z przyjemnością Ci pomożemy. Mamy doświadczenie w długoterminowym finansowaniu pojazdów. Posiadamy ofertę na auta osobowe bez względu na ich wiek i markę. Dowiedz się więcej, jak złożyć wniosek i otrzymać naszą pożyczkę, nawet w 15 minut!

 

 

Aby ubiegać się o pożyczkę na zakup samochodu, musisz:

Mieć co najmniej 21 lat
Posiadać polskie obywatelstwo
Posiadać dowód osobisty
 

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, możesz już dziś wnioskować o pożyczkę w Mogo! Działamy szybko, ale nie możemy niestety zagwarantować Ci, że na podstawie tylko tych danych udzielimy Ci pożyczki, gdyż ze względów bezpieczeństwa, regulacyjnych i prawnych musimy brać również inne czynniki pod uwagę.

Policz, ile potrzebujesz

Wycena auta

Nasz wewnętrzny model przelicza na bieżąco wartość rynkową auta, które rozważasz zakupić. Możesz również samodzielnie poznać wartość auta już wcześniej, które Cię interesuje, używając naszego kalkulatora na stronie. Kalkulator wycenia większość popularnych marek i modeli.

Kalkulator pożyczkowy

Nasz kalkulator pożyczkowy pomoże Ci policzyć wysokość wkładu własnego oraz możliwe wysokości rat miesięcznych, z których wybierzesz najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Możesz pożyczyć od 2.500 do 45.000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy.

Wniosek

Staramy się, aby nasz formularz był jasny i czytelny i jego wypełnienie zajmowało tylko kilka minut. Podzieliliśmy go na kilka etapów, które najłatwiej wypełnia się w kolejności. Większość pól możesz wybrać z menu kontekstowego.

Spłata rat pożyczki

Nie musisz martwić się, że zapomnisz o dacie spłaty raty pożyczki. Na 5 dni przed terminem spłaty wyślemy do Ciebie SMS i wiadomość e-mail z przypomnieniem. Rekomendujemy Ci złożenie polecenia zapłaty w Twoim banku, dzięku czemu nie będziesz musiał co miesiąc dokonywać samodzielnie płatności.
Oczywiście możesz spłacić naszą pożyczkę przed terminem. Nasz doradca pomoże Ci w ustaleniu warunków przedwczesnej spłaty.
Jeśli chciałbyś zmienić terminy swoich płatności, skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem +48 22 307 45 55 albo napisz na info@mogo.pl. Masz wątpliwości, pytania? Skontaktuj się nami - nasi doradcy czekają z odpowiedziami.
Jeśli masz problemy z płatnościami, potrzebujesz czasu na uregulowanie zaległości, nasi doradcy znajdą dla Ciebie rozwiązanie.

Dodatkowa oferta

Jeśli spłacasz regularnie pożyczkę, już po 3 terminowych wpłatach możemy Ci zaoferować dodatkową pożyczkę! Jej wysokość będzie zależała od wyceny Twojego auta i pierwotnej kwoty pożyczki.

Końcowa spłata pożyczki

Jak tylko spłacisz ostatnią ratę, staniesz się jedynym właścicielem samochodu. Zależy nam na Twojej opinii, stąd poprosimy Cię również o wypełnienie ankiety satysfakcji klienta.
Po spłacie pożyczki możesz ponownie aplikować o pożyczkę pod zastaw tego samego pojazdu albo innego pojazdu!

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

Pomoc » Oddziały »
Nasze godziny pracy:
Pn-Pt 08:00-18:00