O Mogo

Mogo Polska jest cześcią grupy Mogo Finance - firmą dostarczającą na przejrzystych warunkach, łatwych do spłaty pożyczek, których zabezpieczeniem stanowią samochody. Udzielamy również pożyczek na zakup samochodów używanych każdej marki i w każdym wieku.

Naszą misją

jest oferowanie szybkich i dostępnych cenowo pożyczek dla klientów szukających prostego sposobu otrzymania finansowania.

Naszą wizją

jest osiągnąć wiodącą pozycję wśród firm oferujących finansowanie pod zastaw lub na zakup samochodów używanych. Potwierdzeniem tego będzie wysoka ocena wystawiona przez Naszych klientów.

Cenimy Twój czas, stabilność finansową i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie nasze usługi są budowane przy użyciu najnowocześniejszych, wiodących na rynku rozwiązań technologicznych. To pozwala nam dostarczać nasze usługi szybko, przy zachowaniu otwartej komunikacji umożliwiającej szybkie reagowanie na potrzeby rynku.

Traktujemy Twoje bezpieczeństwo finansowe bardzo poważnie, dlatego wprowadziliśmy jedne z najbardziej zaawansowanych narzędzi i procedur weryfikacji i oceny na rynku. To pozwala nam na szybką ocenę aplikacji, wiarygodną wycenę wartości samochodu, który planujesz zakupić. W efekcie tego będziemy mogli dostarczyć najbardziej odpowiednią ofertę finansowania. Będziemy mieć pewność, że rozumiesz warunki naszych pożyczek, proces przeglądu i oceny wniosku pożyczkowego i tego że zawsze otrzymasz niezbędne informacje i pomoc podczas naszej współpracy.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

info@mogo.pl Pomoc » Oddziały »
Nasze godziny pracy: Pn-Pt 09:00-17:00